Vállalati Digitalizációs Menedzser

Date published: 2021. May 06.

Location: - Job type: Other

Stabil, nemzetközi hátterű építőanyagok nagykereskedelmével és gyártásával foglalkozó partnerünk csapatába keresünk munkavállalót, vállalati digitalizációs menedzser pozícióba tárgyalóképes angol nyelvtudással, és ERP tapasztalattal.

Elvárások

  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Programozói szintű IT-s szakmai háttértudás
  • Alapos ERP ismeret
  • Gyakorlatias szemlélet, projektbevezetésben való jártasság
  • Hiteles és proaktív személyiség, aki képes tudását az ERP rendszer felhasználói számára átadni
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás vezetői engedély,valamint gépjárművezetői rutin

Előnyt jelent

  • MICROSOFT DYNAMICS AX rendszer programozói szintű ismerete.

Feladatok

  • Cégcsoporton belül megvalósuló digitalizációs fejlesztési projektek menedzselése és összehangolása az ERP rendszerrel
  • A rendszerben végrehajtott változások felügyelete, kockázatok és hibalehetőségek feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Direkt és indirekt folyamatok új platformra helyezése
  • Együttműködés a társosztályokkal, képzések szervezése és megtartása

Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munkakör egy sikeres csapat tagjaként
  • Ösztönző munkakörnyezet, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Támogató és rugalmas management, munkaköri önállóság
  • Stabil, nemzetközi háttér, hosszú távú együttműködés lehetősége
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)